1. září 2019

Včera jsme měli náročný den. Nejen my, ale hlavně Dasty od Chlumeckého rybníka. Odjel do nového domova od svých prvních majitelů. 

Byl to pro mě šok, protože jsem na jaře sháněla nové milující páníčky pro Draga (bratr Dastyho) a najednou mi volali páníčci Dastyho - Daga, že ho musejí dát z rodinných důvodů pryč. Ale co se dá dělat. Jsem ráda, že mne kontaktovali a dali vědět co se děje. 

Začala jsem pomalu řešit danou věc s přáteli chovateli.

Napadlo mě napsat panu Novákovi co už má od nás pejska z vrhu B Baffalo Billa - Rastyho. Věděla jsem, že jim odešel za duhový most Rastyho goldení parťák jménem Kafka a zkusila jsem štěstí. A najednou měl Dasty - Dag novou rodinu. Vůbec jsem nečekala, že se to tak rychle vyřeší. Jsem moc šťastná, že má Dag tak báječné majitele, kteří mají veliké zkušenosti s pejsky. V minulosti si už pár pejsků osvojili a měli se u nich vždy báječně. Moc děkuji manželům Novákovým za jejich super péči. 

Rasty i Dag si kápli do noty. Vypadá to, že budou kámoši. Jsem moc šťastná. smajlik

 

mala 05 mala 04 

Dasty od Chlumeckého rybníka a moje holky Rose a Clarka

 

delitko

Dnes 1.9. je to přesně 15.let co se v naší chovatelské stanici narodila první štěňátka - Vrh A. Nevím jestli ještě někdo z těchto psíků je po boku své rodiny a nebo už za duhovým mostem. Ale i tak jim posílám veliké pohlazení třeba i za duhový most. smajlik 

stenatka-a-1  stenatka-a-2 

Moje milovaná Ducky a jejích 6. psích kluků smajlik

 Tvorba stranek pro chovatele psu

© 2015 Od Chlumeckého potoka. Tvorba stránek pro chovatele

TOPlist