Budeme mít štěňátka !!!!!!

18.12.2014

V naší chovatelské stanici budeme mít štěňátka!!!!

Dnes se potvrdila březost naší Clárky. Na štěňátka se už moc těším!!!!!

PŘIJÍMÁME  REZERVACE  NA  SVĚTLE  ZLATÁ  AŽ  ZLATÁ  ŠTĚŃÁTKA  !!!!!

Více informací o tomto vrhu najdete ZDE

Máme nakryto :-)

nakrytoV pátek 21.11. a v neděli 23.11.  proběhlo krytí Clary a Rockyho. Vše proběhlo bez problémů. :-)

Teď musíme čekat do druhé poloviny prosince, aby jsme mohli jít na sonografické vyšetření. To budou nervy. :-) Ale i přesto věřím, že to dobře dopadne. :-)

Tady jedna fotka našeho zamilovaného párečku. :-)

  

 

Zítra jedeme krýt !!!

20.11.2014

V úterý a dnes jsme byli s Clarkou na odběrech krve na zjištění hladiny progesteronu. V úterý byl progestron 2ng/l a dnes ráno byl 5ng/l.

Krytí máme domluvené na zítřek a na neděli. Už se moc těším. :-)

13. listopad 2014

Clarka hárá !!!!  Brzy pojedeme za ženichem. :-)

07.10.2014

senov

 

Přidala jsem fotky z PODZIMNÍCH ZKOUŠEK ve Velkém Šenově.

FOTO - ZDE

 

Podzimní zkoušky

06.10.2014

V sobotu 4. října jsem jela s Clarkou na  PODZIMNÍ ZKOUŠKY OMS DĚČÍN  - VELKÝ ŠENOV

 
Zkoušku jsme společně úspěšně zvládly. Bohužel ve III.ceně kde se nám stalo osudnou přinesení kachny z hluboké vody. Tam jsme dostaly limitní známku tedy za 1. Ale i tak jsem šťastná, že jsme to daly. Chvílema to byly opravdu nervy. :-) 

Číst dál: Podzimní zkoušky

Interdog Bohemia - Mladá Bolestav

dog31.08.2014

Včera se konala mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi. Golden retrievery přijel posuzovat pan rozhodčí Facq Bruno z Francie. Posuzování bylo moc dlouhé, nařadu jsme přišli až kolem půl druhé. Bylo přihlášeno 109 goldenů. 

My jsme s Clarkou byly přihlášené do třídy otevřené a vyběhaly jsme si známku "VÝBORNÁ" sice bez pořadí, ale měla jsem obrovskou radost za pěkný posudek a pěkné oznámkování od člověka, který goldenům opravdu rozumí. :-)

Posudek si můžete přečíst ZDE

Pár fotek z výstavy a z výcviku ZDE

 

Výcvik

vycvik

 

31.07.2014 

Přidala jsem pár fotek z výcviku. :-)

Foto ZDE

 

NVP Mladá Boleslav

20.07.2014

Včera se konala v Mladé Boleslavi národní výstava psů. S Clarkou jsem byla přihlášená do třídy otevřené a s námi dalších 13 fen. Byla to moc veliká konkurence.

Číst dál: NVP Mladá Boleslav

Ducky má narozeniny

14.07.2014

Dnes slaví moje Dakynka ( Ducky od Kamenné hradby ) své 13. narozeniny. Přeji ti Ducky vše nejlepší a hlavně hodně zdraví a aby tě nožky tolik nebolely.

Je to hrůza jak ten čas letí. Pořád tě mám před očima jako malé štěňátko. Mám tě moc ráda. :-)

Číst dál: Ducky má narozeniny

1. Krajská výstava Martiněves

15.06.2014

Včera se konala krajská výstava psů v Matriněvsi. Poprvé jsem byla s Clarou přihlášená do třídy otevřené. Posuzoval nás pan Iuza Beradze. Vyběhaly jsme si V1, Vítěze třídy a nakonec jsme dostaly i Krajského vítěze. Potom jsme čekaly na závěrečné soutěže. A nakonec jsme se staly vítězi VIII. skupiny. Měla jsem obrovskou radost. 

Číst dál: 1. Krajská výstava Martiněves

2. narozeniny

cc

 

28.05.2014

Dnes moje malé zlobidlo Clara Apraxia Felon slaví své druhé narozeniny. Přeju jí a jejím sourozencům z vrhu "C" Apraxia Felon hlavně hodně zdravíčka a krásný psí život. :-)

Jsem moc ráda, že tě mám. :-)

                               

 

Nord Bohemia Canis Litoměřice

25.05.2014

Včera se konala v Litoměřicích mezinárodní výstava psů. S Clarkou jsme byly naposledy přihlášené v mezitřídě. Konkurence byla veliká. Pan rozhodčí byl příjemný a tím se nesla i celá výstava. No a dopadly jsme skvěle. Dostaly jsme známku výbornou s druhým pořadím a pěkný posudek. Sice jsme bez titulu, ale nám to nevadí. Třeba se někdy zadaří a bude i titul. :-) 

Číst dál: Nord Bohemia Canis Litoměřice

Podkrušnohorská oblastní výstava psů loveckých plemen

18.05.2014

Včera se konala v Chomutově Podkrušnohorská oblastní výstava psů loveckých plemen. Byla jsem s Clarkou přihlášená do mezitřídy. Vyběhaly jsme si známku Výborná 1, Vítěz třídy. Potom jsme nastoupily do kruhu s nejlepší fenou z třídy otevřené a z třídy pracovní. A výsledek? Vyběhaly jsme si Oblastního vítěze. Měla jsem obrovskou radost. Pak jsme čekali na závěrečné soutěže. Moc šancí jsem si nedávala, protože na výstavě bylo spoustu krásných loveckých psů. Ale proč to nezkusit. K mému velikému překvapení nás paní rozhodčí vybrala do užšího výběru a nakonec jsme se umístili na krásném 3. místě. Clarka se stala třetím nejkrásnějším psem výstavy. Nepopsatelná radost. 

Výstavu jsme si s Clarkou i manželem moc užili. Bezva prostředí a atmosféra. Jen to počasí by mohlo být lepší. smajlik

Posudek ZDE

Fotky ZDE

......a zase cvíčo :o)

12.05.2014

Včera jsme byli zase cvičit s kámoškou Barčou a jejím páníkem Lukášem. Pod velkým vedením Alči. Zkoušeli jsme aport kachny z hluboké vody a dohledávku kachny a bažanta. Clarka tomu přišla opravdu na chuť.

Číst dál: ......a zase cvíčo :o)

Jezdíme po výstavách :-)

08.05.2014

Minulý týden (3.5.2014) v sobotu se konala MVP v Praze. Byla jsem s Clarkou přihlášená do mezitřídy v konkurenci 2 fen. Posuzování bylo hodně dlouhé a přísné. Vyběhali jsme si známku Velmi dobrá s pořadím 2. 

Číst dál: Jezdíme po výstavách :-)

Nové zprávičky z naší boudičky :-)

15.04.2014

Ducky má od minulého čtvrtka bolavou zadní nožku. Asi na něco šlápla a hodně jí to nateklo. V pátek jí otok splaskl, ale vyteklo hóóóóódně hnisu a vytékal pomalu celý víkend. V pondělí pan doktor musel nožku trošku naříznout, aby se podíval jestli tam nemá cizí těleso, ale nic se nenašlo. Ducky byla velice statečná, jen já jsem byla z toho řezání na nervy. :-(

Číst dál: Nové zprávičky z naší boudičky :-)

Lovecký výcvik

30.03.2014

V neděli 30. března jsme s Clarkou absolvovali lovecký výcvik. Výcvikáře nám dělá paní Alča Fantová (chs. BONNY DUX). Cvičíme společně s labradorkou Bárou, která je mnohem zkušenější než moje Clara a to je dobře. Všechno od ní okoukáváme a učíme se jak to všechno máme správně dělat. 

Číst dál: Lovecký výcvik

Na zahradě

06.03.2014

Včera jsme trošku pracovali na zahradě tak jsem udělala pár fotek. 

Foto ZDE

Číst dál: Na zahraděTvorba stranek pro chovatele psu

© 2015 Od Chlumeckého potoka. Tvorba stránek pro chovatele

TOPlist