Vrh B * 21.ledna 2015

         21. ledna 2015 se Clarce a Rockymu narodilo 10 štěňátek.

              7 kluků a 3 holky 

                                 

                                      

          Clara Apraxia Felon               Bonett Bride to Dorado Blanco   

                                                                      "ROCKY"

 Zlatý retrívr štěně      Zlatý retrívr štěně

   RTG: DKK: 1/1, DLK: 0/0                 RTG: DKK 0/0, DLK 0/0

                                   VÝSTAVY: VTM,VTO, KV, VMB, OV,     VÝSTAVY: JCh CZ, JCh Hu, Ch CZ,                                                                                      Vítěz VIII:skupiny  FCI                        InterCh.

                                  ZKOUŠKY: OVVR, PZ                          ZKOUŠKY: OVVR, SZVP, Prokopův pohár                                                                                         

                                                             Působí v CHS Dorado Blanco 

                                                 

                                                                FOTOGALERIE ŠTĚŇAT

                                                                   PROFILY ŠTĚŇÁTEK:

* BARNEY

* BARNIE

* BARRY

* BATMAN JUNIOR

* BENGIE

* BODY

* BUFFALO BILL

* BAFFY

* BELLA

* BELLA ANGIE

 

                                                               DENÍČEK VRHU "B"

 

23.03.2015 - Všechna štěňátka jsou ve svých nových domovech. Podle zpráv a fotek se mají všechna štěňata skvěle. 

Moc se budu těšit na další fotky a zprávičky, jsem zvědavá jací krásní psi z nich vyrostou. :-) Přeji všem novým majitelům, ať jsou se svými novými přírustky šťastní. Jana :-)

 

V neděli 21.03.2015 jsme se rozloučili s posledními štěňaty. Dopoledne odjela slečna oranžová. Ta má svou báječnou novou rodinu v Děčíně. Na malou "ANGIE" se doma  všichni už moc těšili, hlavně dvě slečinky Klárka a Ája. 

Angie cestou domů nebylo dobře, ale určitě si na auto zvykne. Doma se hezky zabydlela, nejvíce se jí líbí na zahradě kde může vyvádět lumpárny.

 

IMGP6766 

BELLA ANGIE od Chlumeckého rybníka  "ANGIE"  

 

 

A v neděli odpoledne odjela slečna červená. Ta měla ze všech štěňat nejdelší cestu domů. BELLA bude bydlet na Slovensku v Bratislavě. Má skělou paničku Báru, která se na ní také už moc těšila. Doufám, že dojeli v pořádku, a že Bellince nebylo špatně.

 

Zlatý retrívr štěně

BELLA od Chlumeckého rybníka

 

V pátek 20.03.2015 jsme se rozloučili se zeleným pejskem "ŠIMONKEM". Šimonek má svou báječnou rodinu ve Stračí. Cestou do nového domova mu nebylo moc dobře, ale krásně se zabydlel. Jako dáreček k narozeninám měl veliký úspěch. Celou rodinu si omotal kolem packy. :-)

Tady je pár fotek z jeho nového domova.

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně

BARRY od Chlumeckého rybníka "ŠIMONEK"

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně

 

20.03.2015 - Včera do své nové rodiny odjel žlutý pejsek. Bude bydlet s báječnou rodinou na jižní Moravě ve Starovičkách. Doma na malého "BARNEYho" čekala malá panička Natálka, která si moc pejska přála. :-)

Už jsem dostala i zprávičku, že BARNEY svou první velkou 4 hodinovou jízdu krásně zvládl a doma se hezky zabydlel. :-)

Panu Bízovi a jeho přítelkyni ještě jednou moc děkuji za dárečky z jejich chráněné dílny. :-)

Tady pár fotek z nového domova.

 

     Zlatý retrívr štěně     Zlatý retrívr štěně

BARNEY od Chlumeckého rybníka

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně

 

19.03.2015 - Také jsem dostala zprávičku od majitelů BARNIEho z Ústí. BARNIEMU se hodně stýskalo po sourozencích a moc se mu nechtělo první dny papkat. Teď už je vše v pořádku a to jsem moc ráda. :-)

Tady pár fotek jak si to užívá na zahradě. 

 

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně

 

18.03.2015 - Dnes je štěňátkům 8. týdnů. Dostali opět odčervovací tabletku a pokusila jsem se je s manželem zvážit. Dopadlo to takhle: žlutý kluk "BARNEY" má 7,5kg, zelený kluk "ŠIMONEK" má 7kg a holčičky červená "BELLA" a oranžová "BELLA ANGIE" jsou na tom stejně. Obě mají 6,5kg. Všem zbylým štěňatům se už také blíží jejich odchod do nových domovů. 

Dnes jsem dostala i zprávičku od majitelů světle modrého pejska "RASTYho", který je v novém domově moc spokojený a ničeho se nebojí.

Pár fotek Rastyho ZDE

Zlatý retrívr štěně  Zlatý retrívr štěně

RASTY se svou paničkou                   

 

16.03.2015 - Dnes jsme se rozloučili s dalším štěňátkem. Tentokrát odjel do svého nového domova černý pejsek BATMAN JUNIOR "BERRY"

BERRY bude bydlet v Praze. Má moc prima páníčky, kteří s ním plánují i nějakou tu výstavu. :-)

Už jsem dostala i první fotky BERRYHO z cesty domů a z jeho nového domova. 

Tady jsou :

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně

BATMAN JUNIOR od Chlumeckého rybníka "BERRY"

Zlatý retrívr štěně  Zlatý retrívr štěně 

 

14.03.2015 - Včera proběhlo další loučení. Tentokrát do svých nových domovů odjeli 3 klucí. Hned dopoledne odjel světle modrý pejsek, který bude mít svou báječnou rodinu v Bečově. Už tam na něj čekal psí kámoš Kavka, který ho krásně přijal. Jsem ráda, že díky Kavkovi se mu nebude tolik stýskat po sourozencích. Ještě jednou moc děkuji majitelům malého "BUFFALO BILLA" za spoustu dobrot pro naše kluky a psí holky. DÍKY !!!! Zde je pár fotek a video z prvního dne - FOTO

Další odjel fialový pejsek, který bude bydlet v Litoměřicích. Má báječné páníčky, kteří se na něj také moc moc těšili. Na malého "BENGIHO" také čeká psí kamarád se kterým bude vyvádět psí lumpárny. 

Poslední odjel tmavě modrý pejsek, který bude bydlet v Žitenicích u Litoměřic. Malý "BODY" se bude mít také skvěle, doma si sním bude hrát jeho nový malý páníček Tadeášek. :-)

 

Zlatý retrívr štěně   

BUFFALO BILL od Chlumeckého rybníka

Zlatý retrívr štěně     Zlatý retrívr štěně

BENGIE od Chlumeckého rybníka            BODY od Chlumeckého rybníka " ODY "

 

 

13.03.2015 - Dnes odjela slečna růžová a hnědý kluk do svých nových domovů. Slečna růžová"BAFFY"bude bydlet v Chodově u Domažlic kde si bude dopřávat s páníčkem a jeho dětmi krásné procházky v okolních lesích. :-)

Hnědý klučík "BARNIE"bude bydlet kousek od nás v Ústí nad Labem. Má báječnou rodinu, která se na něj moc moc těšila. Jsem ráda, že občas uvidím BARNIEho jak pěkně roste. :-)

 

Zlatý retrívr štěně  Zlatý retrívr štěně

BAFFY od Chlumeckého rybníka "BELLA"         BARNIE od Chlumeckého rybníka

 

12.03.2015 -Dnes štěňatům přišly průkazy původu.

 

11.03.2015 - Dnes je štěňátkům 7. týdnů a pomalu přichází jejich odchod do nových domovů. Poslední týdny to bylo náročné, ale stálo to za to. Všechna štěňata mají vyrovnanou povahu a jsou všechna  moc krásná a zdravá. Doufám, že svým novým páníkům budou dělat jen samou radost tak jak to umí jen goldeni. Ještě jsem dnes nafotila pár fotek a natočila video jak umí pořádně řádit když jsou všichni pohromadě. Bude se mi moc stýskat. :-)

Foto ZDE a  Video 1  a Video 2

 

Zlatý retrívr štěně

Fialový pejsek " BENGIE "      7.TÝDNŮ

 

09.03.2015 - Chovatelka a majitelka "Rockyho" Bonett Bride to Dorado ( tatínek našich štěňátek vrhu "B"), Lenka Nokič udělala pěknou koláž z fotek našich miminek. Neodolala jsem a musela jsem jí sem dát. Všechna štěňata jsou úžasná. :-)

 

Zlatý retrívr štěně

VRH B - 6 TÝDNŮ

 

07.03.2015 - Dnes je štěňatům 6 týdnů a 3 dny. Ve čtvrtek u nás byl pan veterinář. Štěňata jsou všechna naočkovaná a natetovaná. Očkování zvládli všichni dobře. Tetování bylo horší, nejvíce to bolelo světlého pejska a nejlíp to zvládla růžová holčička. Nafotili jsme štěňata v postojích. Není to úplně dokonalé, ale všichni to dobře zvládli. :-) 

Foto ZDE

 

04.03.2015 - Dnes u nás proběhlo další odčervení štěňat a psích členů naší rodiny. Zítra nás navštíví pan doktor, štěňata čeká očkování a tetování. Také dnes proběhlo vážení, váhy jsem zapsala do tabulky. 

 

03.03.2015 - Uvolnila se nám rezervace na černého pejska "BATMAN JUNIOR". Hledáme pro něj milující páníčky. Pejsek je světle zlaté barvy. Pejsek je již zarezervovaný. :-)

 

Zlatý retrívr štěně  Zlatý retrívr štěně

 

02.03.2015 - Přidala jsem fotky štěňátek do jejich fotogalerie. Ze štěňátek se stávají pěkná éra, každý den vyžadují vypuštění z bedýnky. Když je venku sluníčko tak se snažíme je vzít ven. Ve středu k nám přijede pan veterinář, aby štěňátka natetoval a naočkoval. Už se pomalinku blíží jejich odběr a mě se stýská už teď. Je to náročná, ale krásná práce. :-)

 

Zlatý retrívr štěně

 

26.02.2015 - Konečně se udělalo venku hezky a tak jsme vzali štěňátka nachvilku ven. Čekala jsem, že budou kňučet, protože to venku neznají, ale opak byl pravdou. Štěňata byla nadšená. Venku se jim moc líbilo. Přišel se na ně podívat i náš kocourek Tonda. Štěňata si ho nějak nevšímala, jen on po nich pokukoval a pak si lehnul do trávy a pozoroval je dál. Nafotila jsem pár fotek, ale asi jsem měla špatně nastavený foťák. Fotky se moc nepovedly, alespoň to máme zdokumentované. :-)

 

Zlatý retrívr štěněZlatý retrívr štěně

 

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně

Hrátky s maminkou Clárkou

 

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně

 

25.02.2015 - Dnes je štěňátkům 5.týdnů. Zapsala jsem jejich váhy do tabulky, všechna zase krásně přibrala. Přes den je pouštím ven z bedny. Všem se moc líbí, že mohou lupačit i někde jinde a prozkoumávat okolí. Jenom Ducky z toho moc nadšená není. :-) 

Nafotila jsem nějaké fotky z jejich řádění. Dnes mi krásně pózovala červená holčička. :-) 

Foto - ZDE

 

Zlatý retrívr štěně

červená BELLA       

 

23.02.2015 - Nahrála jsem pár fotek štěňátek do jejich galerie. Focení je těžší a těžší. Štěňata jsou moc rychlá a hodně fotek je rozmazaných. Tak jsem toho hodně musela přebrat. Také jim už nejsou vidět obojky jak začínají být pěkně chlupatí. I když už štěňátka poznám podle hlaviček tak někdy váhám, které to zrovna na fotce je. 

Také máme zasebou první návštěvy štěňátek. Štěňata dostala hračky a dospěláci i my jsme dostali něco na zub. Všem moc děkujeme. :-)

Budoucí majitelé si vybrali už svá štěňátka. Doufám, že jsou všichni spokojení. 

FOTO - ZDE

 

Zlatý retrívr štěně

Světle modrý, tmavě modrý, zelený  

 

18.02.2015 - Dnes jsou štěňátkům 4. týdny. Znovu jsem všechny odčervila, včetně dospěláků. Tentokrát dostali 1/4 tablety CANIVERMu. 

Nafotili jsme jejich portrétky. Byla to hrozná práce, štěňata vůbec nechtěla spolupracovat. Někteří u toho usínali a někdo by nejraději utekl. :-) 

Udělala jsem novou tabulku na jejich váhy, vážení začíná být také nadlidský úkol. Štěňata jsou hodně živá a vůbec mi to neulehčují. :-)

 

Foto ZDE

 

ŠTĚŇÁTKO 4.týden
18.02.
5.týden
25.02.
  6.týden
   04.03.
  7.týden
   11.03.
ČERVENÁ 2030g 3075g 3930g
TMAVĚ MODRÝ 2060g 3100g 3975g
ZELENÝ 2205g 3365g 4345g
HNĚDÝ 2080g 3090g 3895g
RŮŽOVÁ 2145g 3100g 4095g
ORANŽOVÁ 2095g 3125g 4045g
ČERNÝ 2285g 3400g 4585g
SVĚTLE MODRÝ 2185g 3190g 4295g
FIALOVÝ 2360g 3490g 4690g
ŽLUTÝ 2465g 3650g 4800g

 

 

15.02.2015 - Včera štěňata dostala svou první štěněčí kašičku s mlékem. Všem to moc chutnalo, někteří byli šikovní a jiným to moc nešlo, ale nakonec se to všichni naučí. Kaši jsme měli všichni všude. Nejenom štěňata byla olepená, ale i já a to hóóóódně. :-D Přidala jsem pár fotek z našeho krmného zápasu. :-D 

Foto ZDE + Video 1 a Video 2 z dnešního dne. Štěňata dostala granulky se štěněčím mlékem a moc jim to chutnalo. Už nebyla ani tolik olepená. :-)

 

Zlatý retrívr štěně

Totálně upapkaná řůžová holčička.

 

13.02.2015 - Dnes jsem dostala dopis z Českomoravské kynologické jednoty, štěňatům byla přidělena tetovací čísla 17170 - 17179.

 

12.02.2015 - Včera měla štěňata 3 týdny. Ostříhala jsem jim drápky a zkusila jsem jim dát mlíčko do misky. Štěňata to nějak zvlášť nenadchlo. Jen zelený pejsek trošičku pil. Asi mají dost mlíčka od maminky Cláry. Ke konci týdne jim zkusím dát štěněčí kaši. Třeba to bude pro ně zajímavější. 

Do tabulky jsem zapsala jejich včerejší váhu, dál budu štěňata vážit po týdnu. :-)

Ve své fotogalerii mají nové fotky. 

 

 

09.02.2015 - Dnes je štěňátkům 19. dní. Všechna štěňata pomalinku chodí a trošku si začínají mezi sebou hrát. Ještě, ale zatím více spí a baští.  Je na nich vidět, že každým dnem jsou o krok dopředu. Z bedýnky se ozývá už štěkot a vytí a hlavně kňourání. :-) Dnes se fialovému pejskovi povedlo dostat 2x ven z bedny. Vůbec netuším jak to dokázal. Zachvilku budeme muset přidat do vchodu další prkýnko. :-)

Nahrála jsem pár fotek do jejich fotogalerie.

 

08.02.2015 - Přidala jsem video štěňátek do jejich fotogalerie,váhy zapíšu večer.:-)

 

06.02.2015 - Spinkají jako miminka. :-)

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně                                  

 

05.02.2015 - Zapsala jsem váhy štěňátek a nahrála jsem pár fotek z dnešního dne. Štěňata krásně přibírají na váze. Mám z nich radost. :-)

Foto - ZDE

 

ŠTĚŇÁTKO 05.02. 06.02. 07.02. 08.02. 09.02. 10.02.   11.02.
 3.týdny
ČERVENÁ 1100g 1160g 1210g 1260g 1320g 1380g 1430g
TM. MODRÝ 1080g 1140g 1180g 1240g 1310g 1360g 1440g
ZELENÝ 1140g 1200g 1250g 1300g 1340g 1400g 1460g
HNĚDÝ 1060g 1120g 1180g 1220g 1310g 1400g 1460g
RŮŽOVÁ 1060g 1110g 1160g 1240g 1300g 1380g 1450g
ORANŽOVÁ 1040g 1100g 1200g 1300g 1340g 1380g 1460g
ČERNÝ 1120g 1200g 1240g 1310g 1350g 1410g 1470g
SV. MODRÝ 1080g 1120g 1200g 1240g 1320g 1400g 1500g
FIALOVÝ 1200g 1260g 1300g 1380g 1420g 1480g 1560g
ŽLUTÝ 1160g 1240g 1290g 1340g 1390g 1440g 1520g

 

 

04.02.2015 - Dnes je štěňatům 14 dní a proběhlo první odčervení. Zároveň jsem odčervila maminu Claru a tetku Ducky. Štěňata dostala odčervovací sirup DRONTAL JUNIOR a dospěláci dostali tabletky CANIVERM. Sirup štěňátkům moc nechutnal, ale našli se i jedinci jako modrý a žlutý pejsek, kterým to docela šmakovalo. Nebo to možná bylo i tím, že jsem je zrovna vzbudila. :-)

Štěňata už začínají vrčet a pomalinku se zkouší postavit na nožky a chodit. Zachvilku začne být v bedýnce veselo. :-)

 

03.02.2015 - Zapsala jsem dnešní váhy a nahrála jsem portrétky štěňat do jejich galerie.

 

02.02.2015 - Dnes je štěňátkům 12 dní. Pokoušela jsem se s klukama nafotit nějaké fotky, ale bohužel nám to moc nešlo. Mareček se bál, aby štěndům něco neudělal a Olďas je na to ještě malý. Tak jsme se dohodli, že to necháme na tatínka. :-) Štěňátka krásně baští a už všechna mají rozlepená očička. Foto z dnešního dne: ZDE

 

Štěňátka už mají svá jména: HOLKY - Baffy, Bella, Bella Angie

                                KLUCI - Barney, Barnie, Barry, Batman Junior, Bengie, Body a Buffalo Bill

 

31.1.2015 - Růžová holčička má už rozlepená očička, ostatní štěňátka jí určitě brzy doženou. 

                                  Pár fotek z dnešního dne:

10.den 01

10.den 02

Zlatý retrívr štěně

29.01.2015 - Zapsala jsem váhy štěňátek a nahrála jsem nové fotky do jejich fotogalerie.

      

ŠTĚŇÁTKO 29.01. 30.01. 31.01. 01.02. 02.02. 03.02.    04.02.
 2.týdny
ČERVENÁ 690g 730g 800g 840g 880g  930g 1000g
MT. MODRÝ 690g 760g 800g 840g 900g  960g 1010g
ZELENÝ 700g 740g 800g 860g 940g 1020g 1050g
HNĚDÝ 700g 730g 780g 810g 900g  960g 1000g
RŮŽOVÁ 750g 780g 820g 860g 920g  980g 1010g
ORANŽOVÁ 720g 750g 800g 860g 900g  960g 1000g
ČERNÝ 700g 750g 800g 880g 920g 1020g 1050g
SV. MODRÝ 680g 720g 800g 850g 890g  940g 1000g
FIALOVÝ 780g 820g 880g 920g 980g 1040g 1080g
ŽLUTÝ 800g 850g 900g 940g 1000g 1060g 1100g

 

27.01.2015 - Štěňátkům je 6 dní, krásně přibývají na váze. Štěňata dostala nové obojky v jejich barvách. 

            Zlatý retrívr štěně

            IMGP5863 jako inteligentní objekt-1

 

25.01.2015 - Dnes jsou štěňátkům 4.dny. Zapsala jsem jejich váhy a nafotili jsme pár fotek. Udělala jsem štěňátkům fotogalerii kam budu přidávat průběžně jejich fotky. Focení nebylo vůbec jednoduché. Štěňatům se vůbec nelíbilo, raději jsou u maminky a baští. 

   

               IMGP5809 jako inteligentní objekt-1


 

24.01.2015 - Zapasala jsem váhy štěňátek. Krásně přibývají na váze. Mám z nich radost. Největší jedlík je žlutý chlapeček. Clárka dostává granule ROYAL CANIN STARTER, přidávám jí do granulek kuřecí vývar, maso nebo štěněčí mlíčko a mocjí to chutná. 

Zítra nafotím portrétky štěňátek. Už jim začínají tmavnout čumáčky a polštářky na pacinkách. Je radost se na ně dívat jak se mezi sebou předhánějí u máminých dudlíků. :-)

 

 

23.01.2015 - Štěňátkům dnes odpadl zbytek pupeční šňůry. :-)

 

Zlatý retrívr štěně Zlatý retrívr štěně

                         Štěňátka jsou prý lepší než telka. :-)

Zlatý retrívr štěně  Zlatý retrívr štěně

 

 

 

22.01.2015 - Udělala jsem tabulku kam budu zapisovat váhy štěňátek. Ze začátku budu zapisovat denní váhy a až budou starší tak je budu zapisovat 1 týdně. Štěňata pěkně baští, některá jsou menší, ale všechno doženou. Clárka je po porodu v dobré kondici a má pořád hlad. A to je dobře. :-) Pěkně se o štěňátka stará tak jsem spokojená. Ještě máme volné 3 kluky. Jinak jsou štěňátka zamluvená.

 

        

ŠTĚŇÁTKO 21.01. 22.01. 23.01. 24.01. 25.01. 26.01  27.01. 1. týden
Červená 320g 360g 380g 450g 480g 530g 600g 640g
Tm.Modrý 312g 340g 360g 400g 450g 470g 550g 620g
Zelený 340g 360g 390g 450g 500g 550g 600g 640g
Hnědý 260g 300g 340g 380g 460g 490g 550g 580g
Růžová 340g 380g 400g 440g 500g 550g 620g 700g
Oranžová 320g 340g 360g 400g 460g 500g 550g 600g
Černý 320g 340g 380g 410g 450g 500g 550g 640g
Sv. Modrý 300g 340g 370g 440g 480g 510g 560g 620g
Fialový 380g 400g 420g 470g 520g 600g 640g 700g
Žlutý 370g 410g 440g 500g 540g 590g 660g 720g

 

 

21.01.2015- Štěňátka jsou na světě!!!!!!!!!!!

Dnes se v odpoledních hodinách Clárce a Rockymu narodilo 10 štěňátek. Z toho 3 princezny a 7 rošťáků. :-) Porod byl ukázkový, vše šlo hladce.

První na svět přišla holčička v 15:35 a dostala červenou stužku

16:00 kluk - tm. modrá

16:35 kluk - zelená

16:50 kluk - hnědá

17:30 holka -růžová

18:00 holka - oranžová

18:25 kluk - černá

19:15 kluk - sv. modrá

20:25 kluk - fialový

20:40 kluk - žlutý 

 

Všem zájemcům se ozvu během zítřka. :-)

 

 

Zlatý retrívr štěně

Zlatý retrívr štěně

 

20.01.2015 - Dnes je Clárka 61.den březí. Od včerejška jí měřím teplotu. Včera ráno měla 37,9°C a večer měla 37,6°C. Dnes ráno je teplota 37,4°C takže to začíná pěkně klesat. Dnes ráno Clárka vybrala z granulí pouze maso a víc nesnědla. No, jsem zvědavá kdy to přijde. :-) 

 

 

12.01.2015 - Dnes je Clárka 53.den březí. Porod se pomalu blíží a tak už máme sestavenou porodní bednu. Clárce se v ní líbí. Tak doufám, že až přijde čas bude spolupracovat. :-) Začínám být trošku nervózní. Od čtvrtka začnu dávat Clárce granulky od Royal Canin - Starter pro fenu i štěňata. 

 

 

Zlatý retrívr štěně

 

 

18.12.2014 - Clárka je březí !!! Budeme mít štěňátka !!!! 

Dnes sonografické vyšetření potvrdilo březost naší Clárky. Mám velikánskou radost. Tak nějak jsem tušila, že to vyjde. Je to tak 3 dny co začala být vybíravá v jídle a je víc a víc mazlivější. Doufám, že štěňátka budou zdravá a krásná. Už se na ně moc těším. :-)

Předpokládaný datum porodu je 22.ledna 2015 

 

26.11.2014 -           Zlatý retrívr štěně 

 

 

23.11.2014 - V pátek 21.11. a v neděli 23.11. proběhlo krytí Clárky s Rockym. Vše proběhlo bez problémů. V druhé polovině prosince půjdeme na sonografické vyšetření. Už se moc těším. :-) 

                IMGP5553 jako inteligentní objekt-1

20.11.2014Clarka dnes hárá 12.den a podle progesteronu je vhodná doba krytí. Zítra odpoledne vyrážíme. :-)         

 

13.11.2014 - Clarka hárá !!!!! Brzy pojedeme za ženichem.

 

 

 

 

    


              

 Tvorba stranek pro chovatele psu

© 2015 Od Chlumeckého potoka. Tvorba stránek pro chovatele

TOPlist