štěňata

 

 

 

 Štěňata plánuji na podzim 2020.

 

delitko

27.4.2020


Moc všem zájemcům o štěňátko děkuji za zájem, ale v poslední době je vás strašně moc. Každý den mám v e-mailu pět zpráv se žádostí o štěně. 

Od dnešního dne rezervace nepřijímám. Krýt budeme až v létě a jestli se zadaří tak by porod měl být někdy na podzim. Po porodu zde zveřejním jestli je nějaké štěňátko ještě volné. 

Moc všem děkuji za pochopení. Jana smajlik

 

 

 

 

Výbavička ke štěňátku

kupní smlouva

granule do začátku

očkovací průkaz - Europas

majitel bude seznámen s termínem následného očkování a dalšího odčervení

průkaz původu

hračka

písemně vypracované základní informace

 

 

Dále nabízím prezentaci štěňátka na mých webových stránkách. Trvalý kontakt s budoucími majiteli.

 Pomoc nejen při uchovnění, výchovou atd.......

♥ Úprava srsti na výstavu

 

 

Štěňátka od nás budou odcházet plně socializovaná, zvyklá na děti, psy a běžný ruch domáctnosti (pračka, vysavač, atd...) Štěně bude minimálně 3x odčervené, jednou naočkované, čipované a zkontrolované veterinářem. Do nového domova dostanou sebou malý startovací balíček. 

 

Není mi lhostejné, jak a kde budou naše štěňátka vyrůstat. Zlatý retrívr se stane plnohodnotným členem Vaší domácnosti na dalších 15 let a proto je důležité jeho pořízení dobře zvážit. Pořízením štěněte výdaje nekončí, ale naopak všechno začíná ( kvalitní krmení, veterinární péče, potřeby pro pejsky......).

Po nových majitelých nepožaduji, aby chodili s pejskem na výstavy či zkoušky. Budu ráda když bude pejskek plnohodnotným členem vaší rodiny třeba jen jako mazlíček "na gauč" a na procházky. smajlik 

Do kotce štěňata neprodáváme!

 

Jestliže máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, můžete si ho předběžně zarezervovat už nyní. :-)

Pokud jste se mě rozhodli kontaktovat. Napište mi prosím něco bližšího o sobě, kde žijete (byt nebo dům), máte zkušenosti se psy, proč máte zájem o zlatého retrívra. 

 Tvorba stranek pro chovatele psu

© 2015 Od Chlumeckého potoka. Tvorba stránek pro chovatele

TOPlist