3. leden 2019

Malé ohlédnutí za rokem 2018:


7.1. - Rose slaví své 3. narozeniny

21.1. - Náš vrh B oslavil už tři roky

únor - Do nových domovů odešla štěňátka z vrhu E. Byla to moc hodná štěňata, hodně na ně vzpomínám.

březen - Začínáme s Rose trénovat na vyšší lovecké zkoušky

Od května pro nás začíná výstavní maraton

28.5. - Clarka oslavila své šesté narozeniny

2.6. - KPZ Kyselka - S Rose jsme zkoušky šli až do předposlední disciplíny v I. ceně. Bohužel osudnou se nám stala vlečka pernaté. Byla natažená přes velký rigol v poli, který nebyl vidět přes vysokou trávu. Rose při svém temperamentu a rychlosti do díry spadla a pořádně si natloukla. Tímto naše podzimky skončily. Ještě dneska mě to mrzí, protože byla opravdu moc šikovná.

6.6. - Náš vrh C oslavil své druhé narozeniny

14.7. - Mojí Ducky by bylo 17.let

16.7. - NVP Mladá Boleslav - Svojí výstavní premiéru měl náš malý odchovanec Eliáš - Tai. Běhal ve třídě dorostu a vyběhal si krásné druhé místo. Já byla s Rose ve třídě otevřené v konkurenci 13 fen a vyběhali jsme si známku výborná 4.

22.7. - Rose získává další titul Krajský vítěz na Výstavě v Martiněvsi.

25.7. - Vrh D slaví své první narozeniny

25.8. - MVP Mladá Boleslav - Rose získává V2, res. CAC v konkurenci 13 fen. Tahle výstava byla docela napínavá. Pan rozhodčí nás z kruhu nejprve vyřadil "jen" s výbornou, ale pak nás zavolal zpátky. Nakonec to byl res. CAC 

10.9. - KPZ Děčín - Opět se s Rose pokoušíme udělat vyšší loveckou zkoušku. Jako posila s námi jel i pan Peša, který byl  snámi i ve skupině. Bohužel pan Peša s Nelly vypadl a já s Rose na poslední disciplíně. Na těhle zkouškách nebyla Rose ve své kůži. Tři dny před zkouškou měla mrtvý ocásek a bohužel se to podepsalo i na zkouškách. 

15.12. - Vrh E oslavil své první narozeniny

 

Celý rok jsem dostávala fotky od majitelů mých odchovů. Jsem moc ráda, že se ozýváte. Děkuji !!!!

Pro mne byl rok 2018 velkou výzvou co se zkoušek týká. Bohužel se nezadařilo. Tady je alespoň vidět, že v chovatelství nejsou jenom radosti, úspěchy, ale také starosti a někdy i neúspěchy. Jen mě mrzí, že jsme s Rose dali do výcviku hodně času a práce. 

Na podzim roku 2018 jsem měla v plánu štěňata od Rose. Bohužel ještě nezačala hárat. Tak doufám, že mě už nebude dlouho napínat a konečně začne. smajlik

 

 

 

 

 Tvorba stranek pro chovatele psu

© 2015 Od Chlumeckého potoka. Tvorba stránek pro chovatele

TOPlist